KNiGHT OnLiNE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KNiGHT OnLiNE

En KaliTeli PAylaşımın Tek adresi

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ss Almak ve Gm'e göndermek [Resimli Anlatım

YazarMesaj
MôHîCåN
Site Kurucusu
Site Kurucusu
MôHîCåN

Ss Almak ve Gm'e göndermek [Resimli Anlatım Empty
MesajKonu: Ss Almak ve Gm'e göndermek [Resimli Anlatım   Ss Almak ve Gm'e göndermek [Resimli Anlatım Icon_minitimePerş. Mayıs 07, 2009 12:24 am

Arkadaşlar
Gelen bilgilere göre artık SS leri upload sitelerine göndererek değil
direk ekli dosya olarak gönderilmesi gerekmektedir.
Upload siteleri ile gönderilen SS lerde bozulma olduğundan işlem yapılamadığı bildirilmiştir.
Sizlere SS'yi nasıl alacağınızı ve e-posta ya ekli dosya olarak nasıl göndereceğinizi anlatmaya çalışacağım.

SS lerinizi gönderirken lütfen sadece mail olarak gönderiniz. PM ile gönderilen SS lere işlem yapılmayacaktır.
Aldığınız SS ler üzerinde oynama olmamasına ve Server bilgilerinin
gözükmesine önem gösteriniz. Aksi Taktirde İşlem yapılamamaktadır.
SS Nasıl Alınır :

Oyunda iken klavyemizde bulunan "PRTSCN" tuşuna bastığımızda SS
otomatik olarak alınır. Bazı klavyelerde ( özellikle notebooklarda ) F
tuşları iki fonksiyonda kullanılmaktadır. Bunun için klavyeler üzerinde
FN isimli geçiş tuşları bulunmaktadır. Eğer kalvyenizdeki F tuşları iki
fonksiyonlu ise önce FN tuşuna basarak F lock yani f tuşlarını aktif
etme işlemi yapmanız gerekmektedir.

Ss Almak ve Gm'e göndermek [Resimli Anlatım Wol_errorOrjinal Boyutunda Açmak İçin ( 1419x472 ve 45KB ) Buraya Tıklayın
Ss Almak ve Gm'e göndermek [Resimli Anlatım Wol_errorOrjinal Boyutunda Açmak İçin ( 1419x472 ve %3$sKB ) Buraya TıklayınSs Almak ve Gm'e göndermek [Resimli Anlatım Wol_errorOrjinal Boyutunda Açmak İçin ( 1419x472 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın
Ss Almak ve Gm'e göndermek [Resimli Anlatım Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1419x472.
Ss Almak ve Gm'e göndermek [Resimli Anlatım Standartklavyeornegikeyiv4

Klavyemiz yolu ile SS yi aldığımızda yapmamız gereken işlem METİN'
klasörünün altında bulunan "SCREENSHOT" isimli klasörü açmaktır.
Otomatik olarak aldığımız SS oyun tarafından bu klasöre kayıt
edilmektedir.

Ss Almak ve Gm'e göndermek [Resimli Anlatım Wol_errorOrjinal Boyutunda Açmak İçin ( 679x667 ve 111KB ) Buraya Tıklayın
Ss Almak ve Gm'e göndermek [Resimli Anlatım Wol_errorOrjinal Boyutunda Açmak İçin ( 679x667 ve %3$sKB ) Buraya TıklayınSs Almak ve Gm'e göndermek [Resimli Anlatım Wol_errorOrjinal Boyutunda Açmak İçin ( 679x667 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın
Ss Almak ve Gm'e göndermek [Resimli Anlatım Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 679x667.
Ss Almak ve Gm'e göndermek [Resimli Anlatım Klasor1te7

Eğer bu klasör oyun klasörümüzün altında yoksa öncelikle manuel olarak
klasörü oluşturmanız gerekmektedir. Aksi taktirde oyun SS yi kayıt
edemez ve SS yi alamazsınız.

Ss Almak ve Gm'e göndermek [Resimli Anlatım Wol_errorOrjinal Boyutunda Açmak İçin ( 791x397 ve 38KB ) Buraya Tıklayın
Ss Almak ve Gm'e göndermek [Resimli Anlatım Wol_errorOrjinal Boyutunda Açmak İçin ( 791x397 ve %3$sKB ) Buraya TıklayınSs Almak ve Gm'e göndermek [Resimli Anlatım Wol_errorOrjinal Boyutunda Açmak İçin ( 791x397 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın
Ss Almak ve Gm'e göndermek [Resimli Anlatım Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 791x397.
Ss Almak ve Gm'e göndermek [Resimli Anlatım Klasor2ev2

Screenshot klasörünün altında aldığımız SS yi görüyorsanız bu işlemi başarı ile gerçekleştirmişsinizdir.

MAİL İLE SS GÖNDERME :

Öncelikle SS alma işlemini yukarıdaki şekilde gerçekleştiriyoruz. Daha
sonra Mail sunucumuza bağlanıp yeni mesaj bölümüne geliyoruz. ( işlemi
Hotmail ile açıklayacağım. Tüm mail sunucularıa işlem aynı şekilde
yapılmaktadır.

Ss Almak ve Gm'e göndermek [Resimli Anlatım Wol_errorOrjinal Boyutunda Açmak İçin ( 1024x768 ve 92KB ) Buraya Tıklayın
Ss Almak ve Gm'e göndermek [Resimli Anlatım Wol_errorOrjinal Boyutunda Açmak İçin ( 1024x768 ve %3$sKB ) Buraya TıklayınSs Almak ve Gm'e göndermek [Resimli Anlatım Wol_errorOrjinal Boyutunda Açmak İçin ( 1024x768 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın
Ss Almak ve Gm'e göndermek [Resimli Anlatım Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768.
Ss Almak ve Gm'e göndermek [Resimli Anlatım Hot1nm9

Yeni mesaj bölümü açıldığında TAKIM LİSTESİ bölümünden aldığınız mail
adresini ilgili bölüme yazıyoruz ve Konu bölümü ile mail açıklama
bölümüne gerekli bilgileri giriyoruz. Daha sonra EKLE bölümden DOSYA'yı
seçiyoruz.

Ss Almak ve Gm'e göndermek [Resimli Anlatım Wol_errorOrjinal Boyutunda Açmak İçin ( 1024x768 ve 107KB ) Buraya Tıklayın
Ss Almak ve Gm'e göndermek [Resimli Anlatım Wol_errorOrjinal Boyutunda Açmak İçin ( 1024x768 ve %3$sKB ) Buraya TıklayınSs Almak ve Gm'e göndermek [Resimli Anlatım Wol_errorOrjinal Boyutunda Açmak İçin ( 1024x768 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın
Ss Almak ve Gm'e göndermek [Resimli Anlatım Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768.
Ss Almak ve Gm'e göndermek [Resimli Anlatım Hot2ko0

Çıkan ekranda aldığımız SS nin konumunu belirtiyoruz ve dosyanın mailimize eklenmesini sağlıyoruz.

Tüm işlemler bittikten sonra GÖNDER butonunu tıklayarak mailimizi gönderiyoruz.

Mailimiz gönderildikten sonra size bir onay bilgisi gelecektir.

Ss Almak ve Gm'e göndermek [Resimli Anlatım Wol_errorOrjinal Boyutunda Açmak İçin ( 1024x768 ve 112KB ) Buraya Tıklayın
Ss Almak ve Gm'e göndermek [Resimli Anlatım Hot5yn8

Onay mesajını aldıysanız SS niz hatasız bir şekilde GM nize gönderilmiş
demektir. Bundan sonraki işlemler GM nizin yapacağı işlemlerdir.

Takım Listesi Bölümüz sizlere sürekli gerekli olan bir bölümdür. Gerçek
GM leri ve yöneticilerin bilgileri sadece orada yazmaktadır.

Unutmayın hiçbir yönetici sizde ID ve şifre istemez.
https://koxp.forumgabon.com

Ss Almak ve Gm'e göndermek [Resimli Anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Siteden Premium Almak [Resimli Anlatım]
» Ss almak İçin Bir Program[Resimli+Türkçe Yaması]
» Örümcek Zindanı 2.Kat Resimli Anlatım
» Lonca imzası koymak(resimli anlatım)
» NasıL TickeT AtıLır ? ResimLi AnLatım !